Доставка

Щоденна доставка

Щоденна доставка по Харкову та області виконується транспортом компанії з 8:00 до 18:00. Вантажопідйомність та ціни вказані у таблиці.

Машина Min заказ/час Max грузоподьемность (т) Город (грн/час) Область (грн/км)
Газель до 3 м до 3 600 50
Крім власного транспорту компанія KT-Granit також здійснює доставку найманими автомобілями. Щоб оформити заявку, необхідно залишити запит менеджеру, який запустить пошук відповідного попутного транспорту. Період підбору в середньому займає не більше одного робочого дня.

Самовивіз граніту

Про умови самовивезення обраного Вами товару з будь-якого нашого складу рекомендуємо уточнити у Вашого менеджера з продажу. Це дозволить Вам заощаджувати час та кошти на дорогу, т.к. вибраного товару може не опинитися на найближчому до Вас складі.

Доставка в інші міста

Компанія КТ-Граніт надає можливість доставки виробів із граніту до будь-якої точки України як попутним транспортом, так і за допомогою транспортних компаній: Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Залежно від вибраних Вами виробів, упаковка товару здійснюється в мішки-бігегі, ящики, піддони або спеціальні піраміди. Це гарантує цілісність та збереження під час транспортування.