Стільниці з граніту

Код товару: _

0

2 420.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированный. Цвет -красный, камень - капустинский...

Код товару: _

0

Предзаказ

Гранитная столешница полированная, Цвет - зеленый, камень - роговский...

Код товару: _

0

Предзаказ

Гранитная столешница полированная, Цвет - серый, камень - софиевский...

Код товару: _

0

3 080.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница, полированный, красный, токовский..

Код товару: _

0

2 420.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированная. Цвет - черный, камень - лабрадорит..

Код товару: _

0

Предзаказ

Гранитная столешница полированная. Цвет - черный/коричневый...

Код товару: _

0

2 420.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница, полированная, Цвет - зеленый. Васильевский камень...

Код товару: _

0

2 750.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница, полированная, цвет - коричневый, дидковичского камня..

Код товару: _

0

2 200.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированная. Цвет - серый/коричневый,  камень - корнинский..

Код товару: _

0

3 960.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированная, Цвет- коричневый, камень - межериченский...

Код товару: _

0

2 420.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированная, Цвет- красный, камень - новоданиловский...

Код товару: _

0

1 760.00 грн

Предзаказ

Гранитная столешница полированная Цвет - светло серый, камень - покостовский...

Стільниці з граніту

Стільниці з граніту від компанії КТ-Граніт.

Компанія КТ-Граніт реалізує зі складу у Харкові та на замовлення стільниці з граніту українських родовищ. Стільниці можуть бути виготовлені за типовими проектами: пряма, острівна, півостровна, Г-подібна та П-подібна. Також можливе виготовлення стільниць за складнішими і навіть ексклюзивними проектами. Стільниці відповідають найвищим стандартам якості обробки поверхні та всім вимогам з геометрії виробу.

Наша компанія виконує пряме постачання каменю від українських видобувних підприємств. Завдяки роботі без посередників, ціни на стільниці у нас нижчі порівняно з конкурентами. Співробітники компанії допоможуть Вам організувати доставку та розвантаження товару у Харкові та харківській області. Також можлива доставка у Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтаву, Суми, Луганськ (населені пункти, що знаходяться під контролем України). Усі послуги, як основні, так і додаткові, надаються за оптимальними цінами. Дізнатись вартість стільниці та проконсультуватися щодо покупки стільниці Ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або заповнивши форму прямо на сайті.

Вартість стільниць із граніту.

Стільниці з натурального каменю завжди індивідуальний виріб, виконаний за кресленнями або ескізами замовника. Можливості нашої компанії дозволяють реалізувати найсміливіші задуми клієнтів. Вартість виробу залежить, насамперед, від виду граніту, форми та розмірів виробу, тип обробки поверхні, профілю фаски, кількості та складності вирізів, наявності плінтуса.

У нас ви можете замовити стільниці з наведених нижче видів граніту. Ціни вказані за м2 на прямі стільниці з граніту шириною 600 мм та товщиною 30 мм, без обробки торця: Форми та розміри. Розміри та форми стільниці з граніту визначаються замовником. Зазвичай замовляють прямі, г-подібні, п-подібні, півостровні та острівні стільниці.

Однак не завжди є можливим виготовити цільну стільницю. Розміри стільниць обмежуються розмірами заготовок із каменю (слябів), розмірами приміщення та дверних прорізів, через які потрібно пронести стільницю до місця встановлення. Для виготовлення стільниць використовуються сляби довжиною до 2500 мм (іноді до 3000 мм) та шириною до 700 мм. Якщо ж розміри стільниці більші, то її роблять із кількох частин. Окремі частини зістиковують у непомітних місцях, а шви акуратно підганяють і обробляють, після чого шви стають майже не видимими.

Профілі обробки торців.

Обробка торця надає виробу більш закінченого вигляду і захищає край щаблі від сколів. Обробці піддаються лише видимі частини. Торець гранітної стільниці може бути виконаний у кількох випадках: без фаски, пряма фаска різних розмірів під кутом 45 градусів, напівкругла фаска, фаска чверть кола. Для розрахунку остаточної вартості стільниці нам знадобиться креслення або ескіз із зазначенням усіх необхідних розмірів, радіусів заокруглення кутів, вирізів під мийку та варильну поверхню. Зробити виміри ви можете або самостійно, або скористатись послугами нашого замірника.

Аргументи «за» гранітну стільницю.

  • Феноменальна довговічність.
  • Колірна гама та малюнок природного каменю не зради у часі.
  • Граніт – найміцніший камінь. Його різання виконують алмазними дисками. Тому, на поверхні стільниці з граніту не з'являються сколи, тріщини та подряпини.
  • Граніт легкий у догляді. Він не вбирає бруд і воду, тому, на ньому не залишаються плями, що важко виводяться. Для повсякденного догляду підходять звичайні миючі засоби.
  • Термостійкість до 800°C. На гранітну стільницю можна ставити нагрітий посуд та вплинути відкритим вогнем.
  • Гігієнічна чистота. Граніт не є середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів та грибків.
  • Граніт природного матеріалу. Він не містить і не виділяє шкідливі речовини. Радіоактивність його менша ніж у звичайної керамічної плитки.
  • Ціна стільниць з граніту завжди нижча за її якість. Єдиним конкурентом граніту сьогодні є штучний кварцит, ціна якого вища.

Стільниці гранітні завжди будуть прикрасою інтер'єру будь-якого приміщення, будь то кухня, ванна, зона барбекю, кафе, ресепшин в офісі. Гранітні кухонні стільниці часто доповнюють фартухом або плінтусом з того ж каменю. Столи зі стільницями з граніту для кафе, ресторанів, зали переговорів по-перше виглядають дорого і красиво. по-друге, це довговічно і практично. Стійкість граніту до впливу хімічних сполук з агресивним середовищем, дозволяє використовувати гранітні стільниці у різних лабораторіях та підприємствах охорони здоров'я.

Зателефонуйте за одним із номерів і наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, зроблять усі потрібні розрахунки згідно з вашими розмірами.